Eskişehir Kuzu Park


Sevgili Dostlar...

Hafta sonu yakın arkadaşlarımız Nagehan ve Kemal'in oğlu Kıvanç ile beraber keşfettiğimiz yeni bir mekandan bahsetmek istiyorum.Haziran'15 'de açılmış olmasına rağmen yeterli tanıtım yapmadıklarından dolayı daha önce  haberimiz olmamış. Firma bu büyüklükte bir oyun salonunun Türkiye tek olduğunu söylüyor. Şahsen ben de daha büyüğünü henüz görmedim.

Mekan girişinde kurallar ve oyun alanı ile ilgili bilgilendirme mevcut.
                                                  Zıp zıplar,labirentler ve top havuzları mevcut.

Oyun alanına çorapsız girmek yasak. Girişte oldukça yeterli ölçüde ayakkabı konulacak yer mevcut.


                                             Dev kaydıraklar çocukları mest edecek cinsten.                                                      Havalı sünger top silahları çok eğlenceli.Mekan 12:00-22:00 saatleri arasında açık.


Çocuğunuzla birlikte özellikle kış aylarında Eskişehir'de gidilecek yer sıkıntısını her aile gibi biz de çekiyoruz. Öncelikle böyle bir mekan kazandırıldığı için mutlu olduğumu söylemeliyim.


Mekan oldukça büyük ve havalandırma yeterli. İçeride 40-50 çocuk ve 15-20 veli olmasına rağmen havalandırmada rahatsız edici bir durum yoktu. İşletmede çalışanlar güler yüzlü. Oyun alanına 12 yaşından büyük çocukların girmesi yasak. İçeride güvenlikle ilgili endişe edeceğiniz hiçbir şey yok. Biz yaklaşık olarak 4 saat boyunca çocukların oynamasına izin verdik. 4 saatin sonunda tüm enerjilerini atmış haldeydiler. Mekanda doğum günü organizasyonu  yapılabiliyor,  ana okullarına ya da topluluklara  indirim uygulanıyor.
Mekanda ayrıca 0-2 yaş gurubu çocuklar için de yeterli büyüklükte bir alan düşünülmüş. Üstelik o kısım ücretsiz.

Mekanla ilgili yaşadığımız  tek olumsuz olay , garsonun yandaki  işletmeden aldığımız kokoreç için "dışarıdan yiyecek getirilmesi yasak efendim,buradan almanız gerekiyor." demesi ve benim "o halde yarım ekmek kokoreç alabilir miyim? " dediğimde boş boş bakmasıydı. :)

Kısacası çocuklu ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

Nerede ? 
Adres : 


Karapınar mh. Huzurlu Sokak. No:19 ( Şelale Park Arkası) Odunpazarı / Eskişehir.

Telefon : 0 222 219 29 99

Web sitesi:

Fiyat 

Oyun alanına giriş 15 TL. Aynı aileden iki çocuk varsa kişi başı  12.5 TL. Sınırsız süre oyun oynanabiliyor.

Mekanda yiyecek-içecek fiyatları makul. 20 kişilik gruplara giriş ücreti 10 TLYeni tarihli KUZU PARK II yazısı ve fotoğrafları için tıklayınız.0 yorum:

Yorum Gönder